Ara:

Firmamız 2021 yılı Mart ayında doğmuş, teknoloji ürünleri satışı, teknik servis ve teknik danışmanlık hizmetleri veren bir mühendislik firmasıdır. Yaklaşık 25 yıllık kurumsal tecrübenin EMES Teknoloji adı altında hayat bulması ile ticari kimliğine kavuşmuştur.

 

En büyük değer insandır! misyonu ile yola çıkan firmamız, finans sektörünün ihtiyacı olan ileri teknoloji banknot sayma makinaları, para işleme ekipmanları, banknot bantlama ve banknot paketleme makinalarının satış, servis ve danışmanlık hizmetlerini sunmaktadır.

 

Finansal teknoloji hizmetlerimizle birlikte kurum ve kuruluşların bilgi işlem birimlerinin ihtiyaç duyduğu OEM parçalar, network ekipmanları ve bilişim aksesuarlarının satış ve servis desteklerini sağlamaktayız. Bu hizmetlerimizin yanında çağımızın yeni trendi ve ihtiyacı olan IoT çözümlerimizle sizlerle birlikte güzel işlere, büyük başarılara imza atabilmek için yetkin kadromuz ve iş ortaklarımızla çalışmaktayız.

 

Firmamız, zincir mağazalar, banka şubeleri, ödeme büroları gibi yaygın iş ağlarında alanında uzman teknik servis partnerlerimiz ve uzman teknik ekibimiz ile KKTC ve ülkemizin 81 şehrinde teknik servis hizmeti de vermektedir.

 

MİSYONUMUZ
İnsan en büyük değerdir. İnsana duyduğumuz saygı ve güven ile yurdumuzun tüm gücünden destek alarak, her daim daha iyi ve daha güzel olana ulaşma arzusundayız. Modern bilim ve teknolojinin ışığıyla ürünlerimiz, çözümlerimiz ve hizmetlerimizle birlikte her zaman dünden daha ilerde olan lider bir teknoloji ve mühendislik firması olmak.

 

VİZYONUMUZ
EMES teknoloji firması olarak nesiller boyu devamlılığını sürdürebilen, iş alanında liderlik eden bir firma olmak.